Abandoned Universe اکنون در No Man's Sky: Adrift Expedition در دسترس است


Hello Games جدیدترین Expedition خود را منتشر کرد. آسمان هیچ مردی، Adrift بازیکنان را به ماجراجویی در یک جهان ویران می برد. برخلاف بازی پایه، هیچ فروشگاه یا NPC وجود ندارد و بازیکنان صرفاً هدفشان زنده ماندن است. تریلر زیر را تماشا کنید تا آن را در عمل ببینید.

کرم‌های شنی در فضا پرواز می‌کنند، ساختمان‌های فروریخته فراوانند، و ناوچه‌های «شبح‌آلود» جدید برای بستن پیمان‌ها در دسترس هستند. شایان ذکر است که بازیکنان نمی توانند با یکدیگر یا حتی با ناهنجاری های فضایی ارتباط برقرار کنند.

با این حال، یک کشتی جدید Hauler به نام Iron Vulture با بسیاری از گزینه های سفارشی سازی جدید در دسترس است. زنده ماندن در این سفر به شما با رنگ مخفیانه جدید برای کشتی خود، سه پست جدید، یک همراه Gnawing Scuttler و گزینه ای برای بازسازی هواپیمای خرابه در پایگاه خود پاداش می دهد.

آسمان هیچ مردی موجود بر روی Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch. به روز رسانی های رایگان از آگوست 2016 به طور مداوم ارائه شده است و انتظار می رود که به روز رسانی ها در آینده نیز ادامه یابد. سلام بازی ها آتش روشن نکن، اولین عنوان جهان باز “واقعی” است، اما هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نشده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید