نینتندو قصد دارد پس از مارس 2025 دو بازی ریمستر شده را برای سوییچ منتشر کند – شایعه


پس از آنچه که به نظر می رسید ابدیت درز و شایعات به نظر می رسید، نینتندو به تازگی رسما تایید کرد که کنسول نسل بعدی آن تا آوریل 2025 رسما معرفی خواهد شد. طبق اطلاعات فاش شده، این کنسول در ماه مارس سال آینده عرضه خواهد شد، بنابراین واضح است که سوییچ فعلی در راه است، اما این بدان معنا نیست که نینتندو بازی دیگری برای سیستم دارد 't.

کاغذ ماریو درب هزار ساله نسخه بازسازی شده اخیرا منتشر شده است، عمارت لوئیجی 2 HD بعدی نینتندو سوییچ است و به نظر می رسد که نینتندو در حال برنامه ریزی نسخه های بازسازی شده بیشتری است. به گفته منبع افشای نینتندو در PH برزیل (از طریق My Nintendo News)، که در خط مقدم چندین نشت اطلاعات عمده مربوط به نینتندو بوده است، این شرکت ژاپنی دو نسخه بازسازی شده دیگر را برای سوییچ موجود منتشر خواهد کرد.

به گفته این افشاگر، یکی از آنها بازسازی یک بازی GameCube و دیگری بازسازی یک عنوان 3DS خواهد بود. در مورد دومی، نشت های زیادی در مورد ریمستر وجود دارد. آینه خدایان: شورشطرفداران همچنین ممکن است بخواهند ببینند: The Legend of Zelda: Gods of the Tri-Force 2 و Metroid Samus بازگشت (و دیگران) دوباره منتشر شده اند.

وقتی صحبت از بازی‌های GameCube به میان می‌آید، در گذشته اطلاعاتی درز کرده بود که می‌گوید نینتندو قصد دارد یک GameCube منتشر کند. پژواک metroid prime 2 احتمالاً کمبود تقاضا برای پورت سوئیچ وجود نخواهد داشت، اما The Legend of Zelda: The Wind Waker HD و شاهزاده خانم گرگ و میش HD کدام یک.

طبق گزارش‌ها، هر دو بازی پس از مارس 2025 منتشر خواهند شد، به این معنی که چرخه عمر سوییچ می‌تواند فراتر از عرضه‌ی جانشین آن باشد. این با نحوه مدیریت نینتندو با 3DS پس از راه اندازی سوییچ مطابقت دارد.

این شرکت تایید کرده است که در ماه ژوئن یک نمایشگاه مستقیم برگزار خواهد کرد تا در مورد بازی هایی که اواخر سال 2024 به سوییچ عرضه می شوند صحبت کند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید