نینتندو قصد دارد فیلم های بیشتری را تحت عنوان Nintendo Pictures تولید کند


نینتندو در آخرین تماس درآمدی خود موفقیت های زیر را فاش کرد: فیلم های super mario bros شرکت را تشویق کرد تا فیلم‌های بیشتری را تحت عنوان Nintendo Pictures بسازد. نینتندو این را در جلسه پرسش و پاسخ در جریان تماس درآمد خود فاش کرد.با شرکت تماس گرفتم فیلم های super mario bros “موفقیت مطلق”.

در انتشار درآمد خود (از طریق ResetEra)، رئیس نینتندو Shuntaro Furukawa به سهامداران قول داد که این شرکت از برچسب Nintendo Pictures خود برای تولید فیلم‌های بیشتری بر اساس سری نینتندو در آینده استفاده خواهد کرد.

در آوریل منتشر شد، فیلم های super mario bros با کسب 146 میلیون دلار در آخر هفته افتتاحیه خود، موفقیت بزرگی داشت و پس از آن در پنج روز اول اکران، 204.6 میلیون دلار به دست آورد. اما همین اواخر، اوایل این ماه گزارش شد که این فیلم توانسته از مرز یک میلیارد دلار در گیشه بشکند.

فیلم های super mario bros کریس پرت در نقش ماریو، جک بلک در نقش بوسر، آنیا جوی تیلور در نقش پرنسس هلو، چارلی دی در نقش لوئیجی و ست روگن در نقش دانکی کونگ. داستان آن حول محور انحراف ماریو و لوئیجی به پادشاهی قارچ و دستگیری لوئیجی توسط بوسر است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید