جانشین نینتندو سوییچ انتخاب مطبوعات و توسعه دهندگان در Gamescom – شایعه


در حال حاضر بر کسی پوشیده نیست که جانشین نینتندو سوییچ در دست ساخت است، اما البته، با ورود خود سوییچ به هفتمین سال فعالیت خود، نمی‌توان گفت که نینتندو چه زمانی آن را به طور رسمی معرفی خواهد کرد. سؤالات بیشتر پرسیده می‌شود. کنسول نسل بعدی جالب اینجاست که شاید ژاپنی ها اولین گام ها را قبلا در این زمینه برداشته باشند.

Jez Corden، ویرایشگر Windows Central اخیراً در توییتر اظهار داشت که ممکن است نینتندو مطبوعات و توسعه دهندگان را برای نمایش و بحث در مورد Switch 2 (یا آنچه در نهایت نامش خواهد رفت) پشت درهای بسته انتخاب کرده باشد. طبق گزارش ها، این اتفاق در هفته گذشته در Gamescom رخ داد. اگر این درست باشد، همانطور که کوردن در یک توییت ذکر می کند، می تواند نشانه ای باشد که اعلام رسمی خیلی دور نیست.

این در واقع مطابق با آنچه گزارش‌های ماه‌های اخیر نشان داده‌اند، خواهد بود. کیت های توسعه برای جانشین نینتندو سوییچ قبلاً بین شرکای توسعه “عمده” توزیع شده است و گفته می شود که قصد دارند اواخر سال 2024 عرضه شود.

گفته می‌شود این کنسول از مدل هیبریدی سوییچ پیروی می‌کند و به استفاده از کارتریج‌ها برای رسانه‌های فیزیکی ادامه می‌دهد، علاوه بر آن صفحه‌نمایش LCD ۸ اینچی و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی دارد. هنوز مشخص نیست که آیا با سوئیچ سازگار خواهد بود یا خیر.

در اوایل سال جاری، نینتندو فاش کرد که انتظار دارد فروش سوییچ در این سال مالی تا 31 مارس 2024 کاهش یابد. تا 30 ژوئن سال جاری، سوییچ بیش از 129.5 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *