گزارش جدید حاکی از آن است که جانشین نینتندو سوییچ ممکن است در سه ماهه اول سال 2024 عرضه شود


نینتندو سوییچ همچنان شاهد فروش چشمگیر است، اما پس از گذشت هفت سال از چرخه عمر آن، واضح است که زمان زیادی نمی گذرد تا نینتندو کنسول نسل بعدی خود را معرفی کند. افشای اطلاعات و گمانه زنی ها به طور مداوم منجر به این شده است که کنسول در سال 2024 عرضه شود، و گزارش جدید دیگری که توسط وب سایت سرمایه گذاری چینی MoneyDJ منتشر شده است می گوید که جانشین سوییچ در سه ماهه اول سال 2024 وارد بازار خواهد شد. ادعاها منتشر می شوند.

بر اساس گزارشی که طبق گزارشی که از سوی نینتندو به دلیل جانشین نینتندو سوییچ که قرار است در سه ماهه اول سال 2024 عرضه شود، انتظار دارد که سازنده کیس های فلزی، Hongzhun درآمد بیشتری در نیمه دوم سال داشته باشد. افزایش کسب و کار

در این گزارش مشخص نیست که آیا این مربوط به سه ماهه اول سال تقویمی است یا سه ماهه اول سال مالی، اما مطمئن نیستیم که نینتندو سخت افزار جدیدی برای سال مالی جاری (منتهی به ماه مارس) دارد یا خیر. در حقیقت که ما راه اندازی را مستثنی می کنیم، می توانیم فرض کنیم که احتمالاً دومی است. 31، 2024).

در اوایل سال 2023، گزارش هایی مبنی بر آغاز مذاکرات نینتندو با تامین کنندگان برای تولید کنسول بعدی خود منتشر شد و اندکی پس از آن، رابرت وو، مدیرعامل شارپ اعلام کرد که این شرکت بر روی صفحه نمایش LCD برای کنسول بعدی خود کار خواهد کرد. گفته می شود در حال ساخت است.

بر اساس گزارش‌ها، توسعه جانشین سوییچ در پشت صحنه به آرامی پیش می‌رود، اما در بهار سال ۲۰۲۴ «در اولین فرصت» منتشر خواهد شد. اخیراً گزارش شده است که یک استودیوی اسپانیایی یک کیت توسعه دهنده برای کنسول آینده نینتندو دریافت کرده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *