Sega Genesis - Nintendo Switch Online + Expansion Pack_December 2022

Nintendo Switch Online + بسته الحاقی Virtua Fighter 2، Golden Axe 2 و موارد دیگر را اضافه می کند


چهار عنوان جدید سگا جنسیس در Nintendo Switch Online + Expansion Pack موجود است. طوفان بیگانه، ستون، تبر طلایی 2، چه زمانی Virtua Fighter 2 مشترکین می توانند بازی کنند. برای دیدن اکشن هر بازی، تریلرهای زیر را تماشا کنید.

طوفان بیگانه یک بازی اکشن/تیراندازی اسکرول جانبی است که در آن بازیکنان هنگام تلاش برای مبارزه با بیگانگان، Garth، Karen و Scooter را کنترل می کنند. ستون یک بازی پازل است که در آن شما باید جواهرات و خطوط واضح را به هم وصل کنید. شامل حالت دوتایی و حالت فلش ستون برای 2 بازیکن. تبر طلایی 2 در اکشن سنتی‌تر اسکرول جانبی، تبر، تیریس و گیلیوس را می‌بینیم که با Dark Guld و عواملش می‌جنگند.

سرانجام، Virtua Fighter 2، جنگنده پرچمدار سگا، اما در Genesis 2D. این بازی شامل Akira، Jackie، Sarah، Jeffrey و Wolfe است و اگرچه دقیقاً شبیه به نسخه اصلی نیست، اما همچنان یک بازی سرگرم کننده است.

Nintendo Switch Online + Expansion Pack با قیمت 49.99 دلار در سال در دسترس است و همچنین دسترسی به عناوین Nintendo 64 و مزایای پایه اشتراک را فراهم می کند.شما همچنین به DLC مانند دسترسی خواهید داشت Mario Kart 8 Deluxe قبولی دوره تقویتینویسنده: Ravi Sinha