Nintendo Switch از فروش مادام العمر Wii در ایالات متحده پیشی گرفت


با گذشت نزدیک به هفت سال از چرخه عمر خود، نینتندو سوییچ با وجود کاهش فروش در ماه آینده، همچنان با سرعتی خیره کننده در سراسر جهان به رشد خود ادامه می دهد. البته، این امر در مورد ایالات متحده نیز صدق می کند، جایی که در واقع از فروش مادام العمر پرفروش ترین کنسول نینتندو در منطقه تا به امروز پیشی گرفته است.

طبق گزارشی که توسط Circana (گروه NPG سابق) در GamesIndustry منتشر شده است، Nintendo Switch اکنون از فروش مادام العمر Wii در ایالات متحده پیشی گرفته است. این کنسول The Legend of Zelda: Kingdom of Tears راه اندازی و فروش چشمگیر بعدی آن از مجموع فروش مادام العمر Wii در ایالات متحده در ماه جولای پیشی گرفت.

فروش مادام العمر Switch در ایالات متحده کمتر از یک میلیون واحد کمتر از Xbox 360 است، در حالی که شکاف فروش مادام العمر PS2 ایالات متحده در حال حاضر کمتر از 5 میلیون واحد است. می توان انتظار داشت که احتمالاً از هر دو پیشی بگیرد، به خصوص که فصل تعطیلات نزدیک است، و طبق گزارش ها هنوز حدود یک سال تا انتشار شایعه جانشین سوییچ فاصله دارد.

تا 30 ژوئن، نینتندو سوییچ 129.53 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است که پس از PS2 (155 میلیون واحد) و Nintendo DS (155 میلیون واحد) سومین کنسول بازی پرفروش تاریخ است. 154.02 میلیون واحد).نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *