Nintendo Switch 2 در دو SKU با قیمت 399 دلار / 449 دلار عرضه خواهد شد – شایعه


شایعات و افشای اطلاعات در مورد کنسول نسل بعدی نینتندو در هفته‌های اخیر رایج بوده است، اما به نظر می‌رسد جزئیات بیشتری از کنسول ممکن است با حسن نیت فاش کننده SoldierDelta فاش شده باشد. SoldierDelta قبلاً جزئیاتی در مورد بازی RPG اکشن جهان باز آینده Team Ninja منتشر کرده بود. ظهور رونین از طریق همکار افشاکننده The Snitch’s Discord سرور.

طبق گفته SoldierDelta (از طریق Reddit و Wccftech)، Nintendo Switch 2 (یا هر نام دیگری که نام دارد) با دو SKU موجود به عنوان گزینه راه اندازی خواهد شد. یکی نسخه استاندارد است که گفته می شود 449 دلار قیمت دارد. مدل دیگر، یک مدل تمام دیجیتال، با قیمت کمتر 399 دلار به فروش می رسد.

افشاکننده همچنین ادعا می کند که نینتندو در حال حاضر تاریخ انتشار 24 سپتامبر سال آینده را هدف قرار داده است (که با گزارش های قبلی مبنی بر اینکه این کنسول برای عرضه اواخر سال 2024 هدف قرار گرفته بود مطابقت دارد). همانطور که گفته شد، افشا کننده همچنین ادعا می کند که نینتندو همچنین در حال برنامه ریزی برای انتشار در 3 نوامبر به عنوان یک نسخه پشتیبان در صورتی است که عرضه در سپتامبر طبق برنامه پیش نرود.

البته، مانند هر نشت دیگری با این ماهیت (مخصوصاً مربوط به نینتندو)، احتمالاً بهتر است فعلاً چیزها را با کمی نمک کنار بگذارید. با این حال، اگر نینتندو واقعاً در حال آماده‌سازی برای راه‌اندازی جانشین سوییچ در 12 ماه آینده باشد، احتمالاً زمان زیادی طول نخواهد کشید تا جزئیات رسمی مشخص شود. منتظر بروزرسانی های بیشتر در هفته های آینده باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید