Nintendo Switch 2 دارای صفحه نمایش 8 اینچی LCD خواهد بود – شایعه شده است


گزارش جدیدی از بلومبرگ (از طریق IGN) نشان می‌دهد که Nintendo Switch 2، کنسول جانشین کنسول فوق‌العاده محبوب نینتندو سوییچ، دارای نمایشگر LCD 8 اینچی خواهد بود. گزارش بلومبرگ به نقل از هیروشی هایاس، تحلیلگر Omdia متخصص در بازار نمایشگر می گوید.

برای زمینه، مدل اصلی نینتندو سوییچ نیز دارای نمایشگر LCD بود، البته 6.2 اینچ. Nintendo Switch OLED همانطور که از نامش پیداست صفحه نمایش را به یک پنل OLED 7 اینچی ارتقا داده است.

شایعات در مورد نینتندو سوییچ 2 به خصوص از ابتدای سال 2024 افزایش یافته است. نظرسنجی اخیر GDC در اوایل این ماه نشان می‌دهد که برخی از توسعه‌دهندگان کار روی بازی‌هایی را آغاز کرده‌اند که بر روی Nintendo Switch 2 عرضه می‌شوند. بارگذاری مجدد persona 3 و استعاره: ریفانتاژیو همزمان با عرضه نینتندو سوییچ 2 منتشر خواهد شد.

شایعات دیگر در مورد این کنسول نشان می دهد که این کنسول از DLSS 3.5 پشتیبانی می کند و در دو SKU با قیمت های 399 و 449 دلار عرضه می شود. تحلیلگران همچنین نظرات خود را در مورد جانشین نینتندو سوییچ بیان کردند و گفتند که احتمالاً به جای یک انقلاب، تکرار نسخه قبلی خود خواهد بود.

خود نینتندو هنوز هیچ اطلاعیه رسمی در مورد نینتندو سوییچ نداده است. با توجه به تاریخچه عرضه کنسول، اگر Nintendo Switch 2 واقعاً برای عرضه در سال 2024 تنظیم شده باشد، احتمالاً در اواسط سال جاری شاهد اعلام رسمی نینتندو خواهیم بود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید