Nintendo Switch 2 در ماه مارس معرفی خواهد شد – شایعه


ماه‌هاست که شایعات در مورد نینتندو سوییچ 2 (یا هر نام دیگری که نینتندو برای کنسول نسل بعدی خود انتخاب می‌کند) منتشر شده است، و با توجه به اینکه سوییچ هفتمین سالگرد خود را در کمتر از یک ماه دیگر جشن می‌گیرد، هیچ راهی برای اطلاع از زمان عرضه جانشین آن وجود ندارد. گمانه زنی هایی وجود دارد که آیا این اتفاق خواهد افتاد یا خیر. محتوای اعلام شده همچنان داغ می شود. اکنون، به لطف NateTheHate، اطلاعات بیشتری در مورد آن داریم.

NateTheHate اخیراً در پادکست Game and Talk صحبت کرد و گفت که نینتندو کنسول بعدی خود را در ماه مارس معرفی خواهد کرد. خودی نمی داند که این اعلامیه به چه شکلی خواهد بود – می تواند هر چیزی باشد، از یک بیانیه مطبوعاتی ساده، تا یک تریلر فاش، تا یک رویداد تمام عیار، یا هر چیز دیگری – اما او گفت که در آگوست گذشته من می گویم بر اساس چیزی که من از گیمزکام می‌شنوم، یعنی نینتندو تا ماه مارس رسما صحبت درباره جانشین سوییچ را آغاز نخواهد کرد.

فیلیپه لیما، سردبیر یونیورسو نینتندو، گفت که منابع می گویند که چندین استودیو شخص اول نینتندو و توسعه دهندگان شریک در حال آماده شدن برای اعلام پروژه ها در اوایل ماه مارس هستند و “برخی خرده فروشان در حال آماده شدن برای شروع پیش خرید سیستم.”

لیکس قبلا ادعا کرده بود که کنسول بعدی نینتندو قرار است در اواخر سال 2024 عرضه شود. اگر این واقعاً جدول زمانی برنامه ریزی شده شرکت باشد، اعلامیه ماه مارس آنقدرها هم دور از ذهن به نظر نمی رسد. البته، شایعه شده است که نینتندو در هفته آینده برای ارائه مستقیم برنامه ریزی می کند، بنابراین این شرکت احتمالاً برخی از اطلاعیه ها را برای سوئیچ اصلی قبل از اینکه آماده رفتن به سخت افزار نسل بعدی شود، آماده خواهد کرد.

اخیراً، نینتندو اعلام کرد که سوییچ تا 31 دسامبر 2023، 139.36 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید