Nintendo Switch 2 برای توسعه دهندگان در Gamescom به نمایش گذاشته شد – شایعه


شایعات پیرامون کنسول مرموز نسل بعدی نینتندو همچنان در حال افزایش است. اخیراً ادعا شده است که این کنسول ممکن است مرکز یک نمایشگاه خصوصی در Gamescom 2023 باشد که از 23 تا 27 آگوست در شهر کلن آلمان برگزار شد. در حال حاضر، گزارش منتشر شده توسط Eurogamer این ادعاها را تایید می کند. .

طبق گفته Eurogamer، نینتندو یک نمایش غیرعلنی در Gamescom برگزار کرد تا یک نسخه نمایشی فناوری جانشین Nintendo Switch خود را برای شرکای توسعه خارجی به نمایش بگذارد.

یکی از دموهای فناوری گزارش شده است The Legend of Zelda Breath of the Wild این برای برجسته کردن قابلیت‌های سخت‌افزاری بهبود یافته سوییچ 2 (یا هر نام دیگری که در نهایت نامیده می‌شود) طراحی شده است. در گزارش Eurogamer آمده است که این “فقط یک نسخه نمایشی فناوری” است و “هیچ پیشنهادی مبنی بر عرضه مجدد بازی وجود ندارد.”

در اوایل سال جاری، گزارش هایی مبنی بر اینکه نینتندو قصد دارد کنسول بازی نسل بعدی خود را در نیمه دوم سال 2024 عرضه کند، منتشر شد. با این حال، طبق گفته Eurogamer، این شرکت “با پشتکار” تلاش می کند تا “در صورت امکان” زودتر از آن زمان راه اندازی شود.

بر اساس اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده است، قرار است هفته آینده یک نمایش مستقیم از نینتندو برگزار شود. باید دید در مورد جانشین سوییچ اطلاعیه‌ای وجود خواهد داشت یا خیر.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید