Nintendo Switch 2 از Ray Reconstruction و DLSS 3.5 – Rumor استفاده می کند


نینتندو سوییچ از زمان عرضه آن در مارس 2017، عملکردی قوی برای این شرکت باقی مانده است، اما شایعات در مورد جانشین احتمالی آن (بیش از حد معمول) افزایش یافته است. Insider NateTheHate قبلا گزارش داده بود که این محصول دارای صفحه نمایش 8 اینچی خواهد بود و انتظار می رود در سپتامبر یا اکتبر 2024 عرضه شود (اگرچه یکی دیگر از منابع داخلی، SoldierDelta، گفت که این محصول دارای صفحه نمایش 8 اینچی و صفحه نمایش اولیه 11 اینچی خواهد بود). بیان کرد که می تواند ماه باشد).

در پادکست اخیر با MVG، او گزارش داد که این کنسول از Ray Reconstruction استفاده می کند. ماتریس بیدار می شود نمایش خصوصی در Gamescom بسیاری را تحت تاثیر قرار داد. با این حال، او می‌افزاید که کیفیت به حذف‌کننده استفاده‌شده و اینکه آیا بازی از فناوری بهره می‌برد بستگی دارد.

شایعاتی مبنی بر استفاده از Nvidia DLSS 3.1 در نسخه ی نمایشی وجود داشت، اما او شنید که DLSS 3.5 است که ممکن است به اندازه رایانه شخصی «غنی از ویژگی» نباشد. گفته می‌شود که تولید فریم یکی از ویژگی‌هایی است که در آن گنجانده نشده است، اما به لطف مجموعه ویژگی‌های سفارشی همچنان باید بخش زیادی از “فناوری فعلی” را داشته باشد.

طبق گزارش‌ها، Nintendo Switch 2 در دو SKU عرضه می‌شود: نسخه استاندارد 449 دلاری و نسخه تمام دیجیتالی 399 دلاری. لطفا منتظر اعلام رسمی در سال آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید