تحلیلگر می گوید Nintendo Switch 2 “احتمالاً یک تکرار است تا یک انقلاب”


نینتندو به طور قابل پیش‌بینی در این مورد سکوت کرده است، اما انتظار می‌رود این شرکت کنسول نسل بعدی خود را در سال جاری عرضه کند، و قابل درک است که گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد ظاهر این کنسول وجود دارد. البته، نینتندو به نوآوری و آزمایش مداوم سخت افزار خود شهرت دارد، اما از SNES گرفته تا 3DS، این شرکت به نوآوری های مکرر نیز مشهور است.

و به گفته دکتر سرکان توتو، تحلیلگر صنعت در Kantan Games، کنسول بعدی نینتندو در دسته دوم قرار می گیرد. در مصاحبه ای با GamesIndustry، این تحلیلگر پیش بینی کرد که جانشین سوییچ با قیمت 400 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از خود سوییچ و 50 دلار بیشتر از سوییچ OLED خواهد بود.

توتو همچنین گفت که «احتمالاً» بازی‌های کنسول‌های نسل بعدی از مدل جدید قیمت ۷۰ دلاری استفاده کنند. در ابتدای سال جاری، The Legend of Zelda: Kingdom of Tears قبلاً اولین بازی 70 دلاری نینتندو بود، اما نینتندو در آن زمان ادعا کرد که همه بازی‌های آینده با این قیمت عرضه نمی‌شوند.

توتو می‌گوید: «می‌توان گفت که مدل «Pro» وجود داشت و برخی از توسعه‌دهندگان قبلاً از کیت توسعه استفاده می‌کردند، اما بالاخره زمان برای جانشین سوییچ فرا رسید. “من فکر می کنم سال آینده شاهد عرضه سخت افزار بعدی با قیمت 400 دلار خواهیم بود. بازی ها نیز احتمالاً قیمت بیشتری خواهند داشت، 70 دلار.”

این تحلیلگر ادامه داد که Switch 2 احتمالاً یک ارتقاء تکراری به سوییچ خواهد بود تا چیزی کاملاً جدید. مطمئناً، افشای اطلاعات بارها نشان داده است که کنسول جدید همچنان بر اساس مدل هیبریدی سوییچ خواهد بود، البته با فناوری و سخت افزار بهبود یافته.

توتو گفت: «نظام بعدی نیز احتمالاً یک تکرار است تا یک انقلاب. نینتندو ممکن است چند زنگ و سوت به این دستگاه اضافه کند، اما شبیه به سوییچ فعلی خواهد بود. پوکمون، و پوکمون با کنسول های بازی دستی مرتبط است، بنابراین هیچ راهی وجود ندارد که نینتندو قابلیت حمل و نقل را با محصول اصلی بعدی خود کنار بگذارد. ”

طبق گزارش ها، سوییچ 2 قصد دارد در اواخر سال 2024 عرضه شود، اما باید دید این شرکت چه زمانی از این کنسول رونمایی خواهد کرد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید