Nintendo Switch 2 بزرگتر از Switch است و دارای Joy-Cons مغناطیسی – شایعه است


نینتندو هنوز جانشین سوییچ را معرفی نکرده است، اما کنسول نسل بعدی این شرکت ژاپنی همچنان موضوع شایعات و افشاگری‌ها است. گزارش جدید منتشر شده توسط رسانه اسپانیایی Vandal نیز گفته می شود که جزئیات جدیدی را در مورد کنسول آینده فاش کرده است.

این گزارش با ادعای دریافت اطلاعات در مورد نینتندو سوییچ 2 (یا هر نام دیگری که در نهایت به آن می‌شود) از یک سازنده لوازم جانبی دریافت کرده است، این گزارش بیان می‌کند که کنسول بزرگ‌تر از سوییچ فعلی اما کوچک‌تر از Steam Deck خواهد بود. این با گزارش‌های قبلی که ادعا می‌کردند سوییچ 2 با صفحه‌نمایش LCD 8 اینچی عرضه می‌شود مطابقت دارد (برخلاف صفحه نمایش 6.2 اینچی سوئیچ پایه و صفحه نمایش 7 اینچی Switch OLED).

وندال گفت که فرم فاکتور سوییچ 2 از نظر ماهیت هیبریدی و Joy-Cons قابل جابجایی تا حد زیادی شبیه به مدل قبلی خود است، اما شکل خود Joy-Cons کمی متفاوت است. گفته می شود که Joy-Cons سوییچ 2 به جای وصل شدن به کنسول با ریلی مانند سوئیچ فعلی، با آهنربا به کنسول متصل می شود. این گزارش ادعا می کند که این بدان معناست که کنسول نسل بعدی با Joy-Cons فعلی سوییچ سازگار نخواهد بود، اما طبق گزارش ها… قصد سازگار با کنترلر Switch Pro.

این گزارش همچنین می‌افزاید که هنوز تایید نشده است که آیا سازگاری با نسخه پشتیبان پشتیبانی می‌شود یا خیر، اگرچه درزهای قبلی ادعا می‌کردند که کنسول واقعاً از سازگاری دیجیتال و فیزیکی پشتیبانی می‌کند.

به گفته وندال، Switch 2 برای عرضه در اوایل سال 2025 هدف گذاری شده است. در حالی که خود سخت افزار آماده ورود به قفسه های فروشگاه ها است، ادعا شده است که نینتندو عرضه را به تاخیر می اندازد تا در زمان عرضه، مجموعه ای قوی تر از بازی ها داشته باشد، که همه آنها در گزارش های قبلی ادعا شده بودند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید