Nintendo Switch 2 به سه ماهه اول 2025 موکول شد – شایعه


افشاگرها برای ماه‌ها ادعا می‌کردند که Nintendo Switch 2 (یا هر کنسول نسل بعدی معرفی‌نشده نینتندو که در نهایت نامیده می‌شود) در اواخر سال 2024 عرضه می‌شود، اما برنامه‌ها در داخل نینتندو تغییر کرده است. به نظر می‌رسد که اینطور بوده است. منابع موثق اکنون ادعا می کنند که عرضه این کنسول با چند ماه تاخیر انجام شده است.

طبق گزارش VGC اخیرا منتشر شده، جانشین سوییچ قرار است در سه ماهه اول سال 2025 عرضه شود، و این مورد توسط Eurogamer تایید شده است، به طوری که نینتندو اخیراً شرکای شخص ثالث را برای کمک به راه اندازی کنسول استخدام کرده است. گفته می شود که او به این موضوع اطلاع داده است. که به تعویق بیفتد. طبق گفته‌های هر دو رسانه، این تاخیر برای اطمینان از راه‌اندازی کنسول با خط تولید شخص اول قوی‌تر انجام شده است.

ناتی‌هیت، ناتی‌هیت، پیشتر اعلام کرده بود که این کنسول در ماه مارس معرفی خواهد شد. توییتر ما همین موضوع را در مورد تاخیرهای عرضه شنیده ایم، اما در حال حاضر مشخص نیست که این موضوع چگونه بر برنامه های اعلامی نینتندو تأثیر می گذارد.

در همین حال، در پادکست OX do Controle، فیلیپه لیما، سردبیر فروشگاه برزیلی یونیورسو نینتندو، ادعا کرد که نینتندو همچنان قصد دارد برخی از عناوین اعلام نشده را روی سخت‌افزار فعلی سوییچ منتشر کند، اما گفت که قرار است منتشر شود. عنوان کوچک

در حال حاضر، عناوین شخص اولی که به طور رسمی برای Switch در سال 2024 عرضه می شوند، عبارتند از: Princess Peach: Showtime!, Luigi's Mansion 2 HDو نسخه بازسازی شده درب هزار ساله ماریو کاغذی.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید