Nintendo Switch 2 می تواند بیش از 10 میلیون دستگاه در سال اول عرضه کند – شایعه


پس از گزارش بلومبرگ در مورد نینتندو سوییچ 2، گزارشگر تاکاشی موچیزوکی در توییتر پیشنهاد کرد که این شرکت می تواند بیش از 10 میلیون واحد از این کنسول را در سال اول خود توسعه دهد.

داده های حمل و نقل نمایشگر ذکر شده همچنین نشان می دهد که در مقایسه با PS5 و Xbox Series X/S که در ابتدا با کمبود تراشه مواجه بودند، «بسیار راحت تر در فروشگاه ها پیدا می شود». نکته جالب این است که وقتی نوبت به نسخه OLED این کنسول می‌رسد، شرکت تحلیلی Omdia فکر نمی‌کند که «فقط امسال» باشد.

هیروشی هایاس، تحلیلگر Omdia در گزارش اولیه فاش کرد که Nintendo Switch 2 می تواند دارای صفحه نمایش LCD 8 اینچی باشد. سوئیچ اصلی دارای صفحه نمایش LCD 6.2 اینچی است، در حالی که سوئیچ OLED دارای یک پنل OLED 7 اینچی است. نینتندو به طور رسمی این پلتفرم را معرفی نکرده است، اما در طول سال گذشته شایعاتی مبنی بر عرضه آن در دو SKU (شامل یک مدل تمام دیجیتالی 399 دلاری) و در 24 سپتامبر یا 3 نوامبر منتشر شده است. پیشنهاد شده است که ممکن است.

Leaker @MbKKssTBhz5 نیز اخیرا گزارش داده است: بارگذاری مجدد persona 3 و استعاره: ریفانتاژیو این برای نینتندو سوییچ 2 در حال توسعه است، نه سخت افزار فعلی. منتظر جزئیات بیشتر و اطلاعیه های احتمالی در ماه های آینده باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید