نینتندو ادامه توسعه بازی های سوییچ را برای سال 2024/25 اعلام کرد


با توجه به چندین گزارش اخیر، به نظر می رسد که Nintendo Switch به پایان چرخه عمر فعال خود نزدیک می شود. درز ادعا می کند که کنسول بازی نسل بعدی نینتندو در حال توسعه فعال است و قرار است در نیمه دوم سال 2024 عرضه شود. با این حال، خود نینتندو اعلام کرده است که هنوز در حال کار بر روی خود سوییچ در آستانه سال مالی است. 2024/25، پایان در 31 مارس 2025.

در مصاحبه اخیر با Nikkei Shimbun، در پاسخ به سوالی درباره برنامه های بلندمدت نینتندو برای سوییچ، Shuntaro Furukawa رئیس جمهور گفت که این شرکت همچنان در حال کار بر روی انتشار بازی های جدید برای این کنسول است که برای عرضه در سال آینده برنامه ریزی شده است و به حداکثر رساندن سود ادامه خواهد داد. او گفت که قصد دارد آن را بدست آورد. تقاضای سخت افزار

او (از طریق VGC) گفت: «ما هنوز در حال کار بر روی نرم افزار سوئیچ ها برای سال مالی منتهی به 31 مارس 2025 هستیم. ما امیدواریم که این حرکت را در سال مالی منتهی به مارس 2024 حفظ کنیم. زلدا و آن [Super Mario Bros] فیلمی با تمرکز بر فصل خرید تعطیلات. در مورد سخت افزار، ما نه تنها تقاضای سخت افزار جدید، بلکه تقاضا برای کنسول های دوم و جایگزین ها را نیز به حداکثر خواهیم رساند. ”

البته، حتی اگر کنسول بعدی نینتندو واقعاً در سال 2024 عرضه شود، این لزوماً مانع از پشتیبانی نینتندو برای مدتی بیشتر از سوییچ نخواهد شد و شاید این شرکت نوعی دوره پشتیبانی بین نسلی را برنامه ریزی کند. به نظر می رسد این کار را انجام می دهد. . اما دیدن این که چقدر طول می کشد، جالب خواهد بود، به خصوص با توجه به قدیمی بودن سخت افزار سوییچ.

در حال حاضر، نینتندو دو نسخه برای سوییچ را برای سال آینده اعلام کرده است. عمارت لوئیجی 2 HD و نسخه بازسازی شده درب هزار ساله ماریو کاغذی.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید