لیست مشاغل نینتندو به نسل بعدی سخت افزار و توسعه نسل های متقابل اشاره می کند


سوییچ همچنان قوی است، با بیش از 122.55 میلیون دستگاه تا پایان سال گذشته فروخته شده است، و به نظر می رسد نینتندو انتظار دارد این سیستم حداقل یک سال دیگر به فروش خود ادامه دهد، اما با وجود این، بیش از 6 سال است که وجود دارد. بیشتر و بیشتر در مورد زمان ورود جانشین سؤال می شود.

چندین گزارش وجود دارد که نشان می‌دهد کار روی Switch 2 (یا هر چیزی که نینتندو در نهایت آن را نامیده است) در حال انجام است، و به نظر می‌رسد که شواهد بیشتری به لطف فهرست مشاغل اخیر در حال ظهور است.

فهرستی از موقعیت‌های مهندسان تحقیق و توسعه فناوری‌های بازی در نینتندو اروپایی تحقیق و توسعه (NERD) که در Reddit مشاهده شده است، به «فناوری‌های مرتبط با توسعه بازی» برای «پلتفرم‌های نسل فعلی و نسل بعدی نینتندو» اشاره می‌کند. جالب اینجاست که به توسعه بین نسلی نیز اشاره شده است.

شایان ذکر است که NERD معمولاً مسئول تلاش‌های نینتندو برای تقلید از عناوین قدیمی است. با توجه به گزارش‌های اخیر مبنی بر اینکه جانشین سوییچ می‌تواند از Nintendo Switch Online استفاده کند، به نظر می‌رسد که این موضوع، همراه با ارجاع به توسعه نسل‌های متقابل، مهم‌تر به نظر می‌رسد. با این حال، هنوز یک علامت سوال وجود دارد که آیا جانشین سوییچ از سازگاری با عقب پشتیبانی می کند یا خیر.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید