به نظر می رسد نینتندو در حال پیش نمایش یک بازی ترسناک مرموز است


و The Legend of Zelda Echoes of Wisdom، Metroid Prime 4 Beyond، Mario & Luigi Brothership، Super Mario Party Jammboree، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که Nintendo Switch در هشتمین سال عرضه‌اش مجموعه‌ای قوی‌تر از عناوین فرست‌پارتی داشته باشد، اما به نظر می‌رسد که نینتندو چیزهای بیشتری را در اختیار دارد که هنوز فاش نکرده است.

به طور ناگهانی، این شرکت چند تیزر برای بازی ترسناکی که به نظر می رسد مرموز و هنوز معرفی نشده است منتشر کرد. ویدئوی کوتاهی که در یوتیوب آپلود شده است، چندین فیلم به سبک فیلم یافت شده از مردی را نشان می‌دهد که کت سنگری پوشیده و کیسه‌ای کاغذی با صورتک زمختی روی آن در دست دارد. نزدیک پایان ویدیو، متنی روی صفحه چشمک می زند که به طرز جالبی به «مردی که می خندد» ترجمه می شود.

در همین حال، تیزر دیگری که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، تصویری از تریلر این تیزر را با عنوان “#WhoIsEmio” نشان می دهد. به نظر می رسد که Emio همان مرد خندان ذکر شده در بالا باشد. علاوه بر این، این بازی مرموز، هر چه که باشد، دارای یک صفحه وب رسمی در وب سایت نینتندو است و نسخه اروپایی تیزر بازی تایید می کند که توسط PEGI رتبه 18+ را دریافت کرده است.

ما هنوز نمی دانیم این بازی چیست و تا زمانی که نینتندو جزئیات بیشتری از آن را فاش کند، چقدر طول خواهد کشید، اما حداقل این شرکت کنجکاوی ما را برانگیخته است. برای جزئیات با ما همراه باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید