نینتندو انتظار دارد فروش سوییچ را به کندی تغییر دهد، اما هیچ برنامه سخت افزاری جدیدی برای سال مالی 2023/24 ندارد.


نینتندو سوییچ از زمان عرضه‌اش تاکنون از موفقیت رکوردشکنی در سراسر جهان برخوردار بوده است، اما اکنون با چرخه عمر هفت ساله، فروش کنسول‌ها شروع به کاهش کرده است. در سه ماهه اول سال 2023، این کنسول 3.07 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخت و تا 31 مارس به فروش مادام العمر 125.62 میلیون دستگاه رسید.

برای کل سال 2022/2023 (آوریل تا مارس)، سوییچ 18 میلیون دستگاه خواهد فروخت که 22 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است. با این حال، ناشر ژاپنی همچنین گفت که لزوماً انتظار ندارد به این اعداد برسد.

همانطور که توسط بلومبرگ گزارش شده است، در تماس سه ماهه اخیر نینتندو، رئیس Shuntaro Furukawa به کاهش مداوم فروش کنسول در هفتمین سال پس از عرضه آن اذعان کرد و گفت که پیش بینی فروش 15 میلیون واحد “کمی غیر منطقی” است. ”

فوروکاوا گفت: حفظ شتاب فروش سوییچ در سال هفتم دشوار خواهد بود. هدف ما از فروش 15 میلیون دستگاه در سال مالی جاری کمی بیش از حد است.

جالب اینجاست که Furukawa همچنین اضافه کرد که نینتندو هیچ برنامه ای برای عرضه سخت افزار جدید در سال مالی 2023/24 ندارد.The Legend of Zelda Tears of the Kingdomاین آخرین نسخه اصلی اول شخص برای کنسول ها خواهد بود.

گزارش اخیر ادعا می‌کند که نینتندو هیچ برنامه‌ای برای ژوئن Direct سالانه خود در سال جاری ندارد، که نشان‌دهنده کاهش قابل‌توجه در اعلامیه‌های جدید بازی‌ها در آینده نزدیک است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *