نینتندو پیش بینی می کند که فروش سوییچ تا 31 مارس 2025 به 13.5 میلیون دستگاه برسد.


اگرچه نینتندو اعلام کرده است که تا 31 مارس 2025 جانشین نینتندو سوییچ را معرفی خواهد کرد، اما این بدان معنا نیست که از کنسول اصلی خود (که 141.32 میلیون دستگاه فروخته است) دست می کشد. این شرکت اخیراً پیش‌بینی کرده بود که در سال مالی 2025، 13.5 میلیون کنسول سوییچ و 165 میلیون قطعه نرم‌افزار فروخته شود.

این شرکت در گزارشی از نتایج مالی خود گفت: «نینتندو سوییچ اکنون در هشتمین سال خود از زمان عرضه خود است، و اگرچه حفظ شتاب فروش در گذشته دشوار است، اما امیدواریم سطوح بالایی از عرضه را حفظ کنیم. تعامل کاربر با سخت افزار و احیای مجدد بازار.” ما به تلاش خود برای تحقق این امر ادامه خواهیم داد.” این به مشتریان بیشتری اجازه می دهد تا برای مدت طولانی تری به بازی Nintendo Switch ادامه دهند. ”

اگر این شرکت به هدف فعلی خود دست یابد، Nintendo Switch 154.82 میلیون دستگاه خواهد فروخت که از Nintendo DS و فروش مادام العمر 154.02 میلیون دستگاه پیشی خواهد گرفت. دومی پس از پلی استیشن 2 که 160 میلیون دستگاه فروخت، دومین کنسول بازی پرفروش تمام دوران است. البته باید دید پس از عرضه جانشین، فروش سوییچ تا کجا کاهش خواهد یافت.

در همین حال، ما قصد داریم یک نینتندو دایرکت جدید را در ماه ژوئن برگزار کنیم تا مروری بر عناوین سوییچ که قرار است در اواخر سال 2024 منتشر شوند، ارائه کنیم. جزئیات جدیدی در مورد جانشین نینتندو سوییچ وجود ندارد، بنابراین منتظر به‌روزرسانی‌ها در ماه‌های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید