میاموتو می گوید که نینتندو آینده ماریو موبایلی را زیاد نمی بیند


سابقه نینتندو برای بازی های دستی، حداقل می توان گفت کمی ضعیف بوده است.ماریوبازی ها نیزدر عین حالتور ماریو کارتبا انتشار سال 2019 شروعی قوی داشت و هنوز هم پشتیبانی می شود، اما عناوین دیگر کمتر موفق بوده اند. نینتندو موارد زیر را تایید می کند: سوپر ماریو اجراکمتر از انتظارات بوددنیای دکتر ماریوتقریباً چند سال پیش به طور ناگهانی حذف شد.

بنابراین جای تعجب نیست که این شرکت چیز زیادی در آینده این تسهیلات، به خصوص در دستگاه های تلفن همراه نمی بیند. در مصاحبه اخیر با ورایتی،سوپر ماریوخالق و طراح افسانه ای بازی شیگرو میاموتو گفت: او گفت: «اپلیکیشن های موبایل کانال اصلی بازی های ماریو در آینده نخواهند بود.

آقای میاموتو در مورد توسعه موارد زیر را بیان کرد.سوپر ماریو اجراو چالش‌هایی که در طول توسعه با آن مواجه شده‌اند، با تلاش نینتندو برای تطبیق تجربه با سخت‌افزار موبایل و الزامات آن.

استراتژی اصلی نینتندو یک تجربه بازی است که سخت افزار و نرم افزار را ادغام می کند.» شهودی بودن کنترل ها بخشی از تجربه بازی است. ماریو بازی‌های تلفن‌های همراه، یک دستگاه محبوب‌تر و محبوب‌تر، به سختی می‌توانست بفهمد که آن بازی چگونه باید باشد.به همین دلیل نقش کارگردان را بر عهده گرفتم. سوپر ماریو اجرا، بتوانید آن تجربه سخت افزاری نینتندو را به دستگاه های هوشمند ترجمه کنید. ”

البته،ماریوBread and Butter همیشه یک بازی کنسولی بوده و خواهد ماند، و در حالی که هنوز هیچ چیز جدیدی در این زمینه اعلام نشده است، میاموتو به طرفداران قول داد که ممکن است در آینده تغییر کند. آینده نینتندو دایرکت. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید