نینتندو برنامه ریزی مستقیم در ماه ژوئن ندارد – شایعه


در حالی که تعدادی از رویدادهای بزرگ نمایشگاهی در چند هفته آینده تایید شده اند، از جمله نمایشگاه بازی های ایکس باکس، فستیوال بازی تابستانی و یوبی سافت فوروارد، افشای اطلاعات اخیر احتمال یک نمایشگاه پلی استیشن را در اواخر این ماه افزایش می دهد. به نظر می رسد. نینتندو در همه اینها ادامه دارد؟ The Legend of Zelda Tears of the Kingdom این شرکت ژاپنی قرار است این هفته منتشر شود، احتمالاً بزرگترین نسخه سال، اما آیا می‌توانیم در آینده نزدیک منتظر اعلامیه جدیدی باشیم؟

به نظر نمی رسد که اینطور باشد. اندی رابینسون از VGC اخیراً در توییتر افشاگری های ذکر شده در مورد PlayStation Showcase و در مورد قرارداد انحصاری PS5 ادعایی کونامی با سونی را تأیید کرد و گفت: “نینتندو کاری انجام خواهد داد. من انتظار ندارم.” کارگردانی سالانه برای نینتندو در ماه ژوئن (بیشتر اوقات) امسال اتفاق نخواهد افتاد.

این با ادعاهای منتشر شده در گزارش اخیر در مورد برنامه زمانبندی عرضه این شرکت مطابقت دارد. در میان گزارش‌های جاری مبنی بر کار بر روی جانشین سوییچ، ادعا شده است که The Legend of Zelda Tears of the Kingdom قرار است آخرین نسخه اصلی و اصلی نینتندو برای سوییچ باشد.پسندیدن Pikmin 4 البته هنوز در خط لوله قرار دارد، اما هر پرچمدار جدید جدیدی که از آن زمان عرضه شده است زلدا برای کنسول بعدی این شرکت ذخیره شده است.

این درست است، و با فرض اینکه نینتندو آماده صحبت در مورد جانشین سوییچ و بازی هایش در ماه ژوئن نباشد، نباید کاملاً تعجب آور باشد که ممکن است یک مستقیم بخشی از برنامه های آن برای آینده نزدیک نباشد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *