Nintendo Direct در سپتامبر عرضه می شود – شایعات


نینتندو لزوماً از برنامه خاصی از ارائه مستقیم پیروی نمی کند، اما تمایل دارد سال به سال از همان الگوی عمومی پیروی کند، البته با تغییرات جزئی اینجا و آنجا. به عنوان مثال، Nintendo Direct معمولا در ماه سپتامبر هر سال برگزار می شود و به نظر می رسد سال 2023 نیز از این نظر مستثنی نباشد.

جف گراب، روزنامه‌نگار، که اخیراً در یکی از قسمت‌های پادکست Last of the Nintendogs گفته بود، طبق معمول، یک ارائه مستقیم نینتندو در سپتامبر امسال برنامه‌ریزی شده است. به گفته گراب، این رویداد تقریباً همزمان با رویداد هواداران Nintendo Live که قرار است از 1 تا 4 سپتامبر در سیاتل برگزار شود، برگزار خواهد شد.

نینتندو سوییچ در حال حاضر در هفتمین سال زندگی خود است، اما این شرکت ژاپنی هنوز چیزهای زیادی برای نمایش در زمان عرضه Direct در ماه سپتامبر خواهد داشت.شگفتی برادران سوپر ماریودر ماه اکتبر منتشر خواهد شد،بازسازی سوپر ماریو RPGماه آینده منتشر خواهد شد، اما همچنین از نینتندوپرنسس هلوبازی وماه تاریک عمارت لوئیجی یک ریمستر برای سال 2024 برنامه ریزی شده است.

گراب همچنین استدلال می کند که Metroid Prime 2: Echoes Remasteredو جدیدزلدادر آستانه انتشار است، بنابراین ممکن است در Direct سپتامبر نیز چیزی رسمی در مورد آنها بشنویم.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *