نمایشگاه شریک مستقیم نینتندو برای این هفته برنامه ریزی شده است – شایعات


Leaks در اوایل این ماه ادعا کرد که نینتندو در حال برنامه ریزی برای ارائه مستقیم بین 12 تا 15 فوریه است. البته، ارائه مستقیم صورت نگرفت، اما این سوال پیش می‌آید که آیا قرار بوده است که انجام شود؟ خب، افشاگران قابل اعتماد ادعا می کنند که قبلاً اینطور بوده است و در واقع هنوز هم همینطور است.

پیورو، یک افشاگر معروف نینتندو، این ادعاها را در یک سری مقالات مطرح کرد. توییت نمایشگاه شریک مستقیم نینتندو برای هفته آینده برنامه ریزی شده است. قبلا جف گراب روزنامه نگار گفت Direct در واقع برای هفته گذشته برنامه ریزی شده بود، اما در نهایت به تعویق افتاد تا جایی برای پادکست Xbox Business Update ایجاد شود. بنابراین مایکروسافت اعلام کرد که چهار بازی شخص اول را برای پلتفرم‌های رقیب منتشر خواهد کرد. با این حال، به طور عجیبی چهار بازی وجود داشت که نامی از آنها ذکر نشد.

این نشان می دهد که حداقل یک (یا چند) از این بازی ها در دایرکت معرفی خواهند شد. طبق گزارشات، چهار بازی مورد بحث عبارتند از: Hi-Fi Rush، Pentimento، Sea of ​​Thieves، و زمین، بنابراین باید دید در آینده نزدیک (در صورت وجود) کدام یک از این موارد به طور رسمی برای سوییچ معرفی خواهند شد.

پیورو هم همینطور ادعا کرد ستاره عصر و بخش خصوصی پلتفرم‌های سه بعدی آینده فرار بزرگ پنی مستقیم معرفی می شود و تاریخ انتشار نیز مشخص خواهد شد.همچنین افشاگر گفتن نسخه نمایشی بازسازی آینده کونامی و WayForward قرار است معرفی شود. ترجمه: عملیات گارگا.

البته، اگر واقعاً قرار است این یک Partner Direct باشد، نینتندو هیچ به‌روزرسانی برای عناوین شخص اول سوییچ ارائه نخواهد کرد، بنابراین انتظار اطلاعات زیادی را نداشته باشید. Princess Peach: Showtime!, Luigi's Mansion 2 HD, و درب هزار ساله ماریو کاغذی.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید