Nintendo Direct: Partner Showcase در 21 فوریه معرفی شد


نینتندو اعلام کرده است که اولین نمایشگاه Nintendo Direct: Partner Showcase سال خود را برگزار خواهد کرد. این شرکت که برای 21 فوریه در ساعت 6 صبح PT برنامه ریزی شده است، تقریباً 25 دقیقه از بازی های شخص ثالث را برای Nintendo Switch ارائه خواهد کرد. مشابه سنت دایرکت نینتندو، Partner Showcase در کانال یوتیوب این شرکت پخش خواهد شد.

این شرکت به طور رسمی اعلام نکرده است که چه بازی‌هایی در دایرکت نمایش داده می‌شوند و همچنین نشان نداده است که کدام ناشران یا توسعه‌دهندگان در آن حضور خواهند داشت. همچنین توجه داشته باشید که از آنجایی که این یک نمایشگاه شریک است، هیچ عناوینی مانند Nintendo Switch وجود نخواهد داشت: پرنسس هلو: زمان نمایش!، عمارت لوئیجی 2 HD، یا درب هزار ساله ماریو کاغذی به نمایش گذاشته شد.

این اطلاعیه در پی شایعات اخیر مبنی بر برگزاری این رویداد در هفته جاری منتشر شده است. نشت‌های قبلی نشان می‌داد که تاریخ پخش دایرکت خیلی زودتر بوده و طبق گزارش‌ها بین 12 و 15 فوریه تعیین شده است. با این حال، طبق گزارش‌ها، Direct به منظور سازگاری با پادکست به‌روزرسانی‌های تجاری اخیر Xbox به تعویق افتاده است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید