نینتندو Shiver Entertainment را از Embracer Group خریداری کرد


نینتندو اعلام کرد که استودیو Shiver Entertainment مستقر در میامی را از گروه Embracer خریداری کرده است. Shiver Entertainment تحت پنل Embracer's Sabre Interactive تا زمانی که در اوایل سال جاری فروخته شد، کار می کرد. مالکیت Shiver توسط Embracer حفظ شد، اما نینتندو اکنون اعلام کرده است که استودیو را به طور کامل تصاحب کرده است.

بنابراین، نینتندو دقیقاً به چه چیزی با Shiver علاقه دارد، Shiver مسئول پورت های Nintendo Switch چندین نسخه اصلی شخص ثالث بوده است، از جمله: میراث هاگوارتز و مورتال کامبت 11طبق گفته نینتندو، Shiver به کار بر روی پورت‌های بازی برای «پلتفرم‌های متعدد، از جمله سوییچ» (احتمالاً اشاره به جانشین سوییچ) و همچنین پشتیبانی از توسعه عناوین خود نینتندو را ادامه خواهد داد.

در اطلاعیه این شرکت آمده است: «نینتندو 100 درصد سهام باقیمانده Shiver را به دست خواهد آورد و آن را به یک شرکت تابعه کاملاً تحت مالکیت تبدیل خواهد کرد». نینتندو با وارد کردن تیم توسعه با تجربه و اثبات شده Shiver قصد دارد سطح بالایی از منابع را برای انتقال و توسعه عناوین نرم افزار ایمن کند. تعویض.”

جزییات ارزش معاملاتی این خرید فاش نشده است، اما نینتندو گفت که این خرید “تنها تاثیری جزئی” بر نتایج مالی آن برای سال مالی آینده خواهد داشت.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید