مدیر نینتندو می گوید اکانت نینتندو انتقال به سوییچ 2 را تسهیل می کند


در هفته‌های اخیر، چندین بار درز کرده است که ادعا می‌کند کنسول جدید نینتندو با پشتیبانی از رزولوشن 4K، ردیابی پرتو، DLSS و موارد دیگر در دست ساخت است و قصد دارد اواخر سال 2024 عرضه شود. این شرکت احتمالاً در ماه‌های آینده در مورد برنامه‌ریزی انتشار نینتندو برای جانشین سوییچ خود به صورت عمومی صحبت خواهد کرد، اما در مورد برنامه‌های سخت‌افزاری آینده‌اش در حال حاضر چه می‌توان گفت؟

از داگ بوسر، رئیس نینتندو آمریکا، اخیراً در مصاحبه ای با Inverse در مورد لو رفتن Switch 2 سؤال شد، و در حالی که مدیر اجرایی به طور قابل درک تمایلی به اظهار نظر در مورد شایعات تأیید نشده نداشت، تنها چیزی که او باید بگوید این بود که من این مورد را به دلیل اهمیت انتخاب کردم. نینتندو سوییچ 2. سیستم حساب برای اولین بار در سال 2016 معرفی شد.

Bowser گفت که برای اولین بار، نینتندو می خواهد با استفاده از حساب های Nintendo به عنوان بافت پیوندی بین نسل ها، انتقال از یک نسل کنسول به نسل بعدی را روان تر کند، کاری که این شرکت در گذشته انجام داده است. این همان چیزی است که من در مورد آن صحبت کردم. به همین ترتیب.

Bowser گفت: “من نمی توانم اظهار نظر کنم یا باید بگویم که در مورد شایعاتی که وجود دارد اظهار نظر نمی کنم.” “اما یکی از کارهایی که ما روی سوییچ برای کمک به این ارتباطات و انتقال انجام داده ایم، ایجاد حساب های نینتندو است. قبلاً، هر دستگاهی که ما مهاجرت می کردیم یک سیستم حساب کاملاً جدید داشت. ایجاد یک حساب نینتندو به ما امکان می دهد با بازیکنان ارتباط برقرار کنیم و فرآیند و انتقال را هنگام حرکت به یک پلت فرم جدید آسان کنید.

“هدف ما این است که افت هایی را که معمولاً در پایان یک چرخه و آغاز چرخه بعدی مشاهده می شود به حداقل برسانیم.” این یک پایه قوی برای برقراری ارتباط با دیگران است.

در اوایل سال جاری، رئیس نینتندو Shuntaro Furukawa همچنین در مورد سیستم حساب Nintendo و نحوه استفاده شرکت از آن برای اطمینان از انتقال آرام از سوییچ به کنسول‌های نسل بعدی نینتندو صحبت کرد.

البته، نینتندو هنوز هیچ نشانه رسمی در مورد زمان بحث رسمی کنسول بعدی خود ارائه نکرده است، اما با توجه به اینکه بیش از شش سال از عرضه سوییچ می گذرد، به احتمال زیاد نینتندو آماده عرضه خواهد بود. طول بکشد سخت افزار جدید

در همین حال، افشای اطلاعات اخیر همچنین ادعا می‌کند که به لطف سخت‌افزار بهتر سوییچ 2 (از جمله پشتیبانی از DLSS 3.5)، نسخه‌های چند پلتفرمی بزرگ‌تری نسبت به کنسول‌های قبلی نینتندو برنامه‌ریزی شده است. مسخره 7، بعد شکارچی هیولا، بیشتر.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید