Nihon Falcom در حال کار بر روی دو بازسازی منتشر نشده دیگر است


نیهول فالکام اخیراً اعلامیه های بسیار بزرگ و همچنین خط اصلی آینده را ارائه کرده است. بله عنوان بله 10: نوردیکنه تنها یک ریمستر نینتندو سوییچ از ورودی‌های قدیمی‌تر این سری است زمان سوگند یادگار فرغانه. به هر حال، دومی تنها شانس بازگشت به یکی از پیشنهادات قدیمی توسعه دهنده در آینده نزدیک نیست.

اخیراً، رئیس جمهور توشیهیرو کوندو در گفتگو با Weekly Famitsu (از طریق Ryokucha) تأیید کرد که این شامل موارد ذکر شده نیز می شود. سوگند فرغانه، این شرکت دارای سه ریمستر/نسخه مجدد است که برای انتشار در نظر گرفته شده است. همانطور که Gematsu اشاره می کند، بازه زمانی مشخصی برای زمان عرضه این بازی ها ارائه نکرده است، اما این شرکت قبلاً گفته بود که تا 30 سپتامبر 2023 سه ریمستر برای نینتندو سوییچ خواهد داشت. گفت که در حال برنامه ریزی برای انتشار است. بازی هنوز تایید نشده است.

از طرفی کوندو هم اعتراف کرد. سوگند اسممور فلغانا در نینتندو سوییچ با سرعت 60 فریم بر ثانیه اجرا می‌شود و برخی تغییرات تعادلی را انجام می‌دهد.

سوگند اسممور فلغانا در بهار 2023 در ژاپن برای سوییچ منتشر خواهد شد. بله 10: نوردیک در همان سال روی PS5، PS4 و Switch عرضه خواهد شد. نسخه های غربی برای هر دو بازی هنوز تایید نشده اند.برخی از جدیدتر و آینده بله 10: نوردیک مبارزات بیشتر متمرکز بر عمل و مکانیک های جنگی جدید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید