بلبل در 2 فوریه تحت یک تست استرس 3 ساعته قرار گرفت


Developer Inflexion Games جزئیات تست استرس را برای بازی آینده بقا فاش می کند بلبل. آزمون استرس در 2 فوریه آغاز می شود، با شروع دانلود از ساعت 5 بعد از ظهر به وقت گرینویچ و آزمون به صورت زنده در ساعت 6 بعد از ظهر به وقت گرینویچ. بازیکنان می توانند بازی را بررسی کنند، در حالی که استودیو می تواند ظرفیت سرور را تا ساعت 9 شب به وقت گرینویچ آزمایش کند.

بازیکنان ثبت نام شده هستند بلبل نسخه بتای Steam امکان دسترسی به تست های استرس را در امواجی که به طور تصادفی توسط سیستم خود Steam انتخاب شده است، می دهد. سپس استودیو نظارت خواهد کرد که سرورها در حین بازی بازیکنان چقدر خوب کار می کنند.

این استودیو اعلام کرده است که این تست استرس برای کل بازی نخواهد بود، بلکه نسخه ای سفارشی شده از تجربه اولیه بازی خواهد بود.این نسخه پرش می شود بلبل یک آموزش ارائه خواهد شد و بازیکنان به ابزارها و تجهیزات ارتقا یافته و همچنین مجموعه ای از دستور العمل های قفل شده دسترسی خواهند داشت.

این تست استرس بلبل اولین بار در ماه دسامبر اعلام شد و از آن زمان ثبت نام از طریق صفحه استیم بازی باز شده است. این بازی قرار است در ۲۲ فوریه به عنوان یک عنوان دسترسی زودهنگام منتشر شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید