راه اندازی دسترسی زودهنگام Nightingale تا پاییز 2023 به تعویق افتاد


از زمانی که بازی Inflexion برای اولین بار معرفی شدبلبلدر سال 2021، بازی‌های بقای co-op توجه بسیاری، به‌ویژه طرفداران سبک بقا را به خود جلب کردند، اما مسیر کمی طولانی‌تر از حد انتظار بوده است و حتی طولانی‌تر خواهد بود.

Inflexion Games که در ابتدا قرار بود در سال 2022 راه اندازی شود، سال گذشته اعلامیه زیر را اعلام کرد:بلبلاین استودیو توسعه را به Unreal Engine 5 منتقل کرده و عرضه Early Access را تا اوایل سال 2023 به تعویق انداخت. این بار بازی برای دومین بار به تعویق افتاد.

در ویدیویی که اخیراً آپلود شده است، آرین فلین، مدیرعامل Inflexion Games اعلام کرد:بلبلراه اندازی Early Access به پاییز امسال موکول شده است.

فلین می‌گوید: «پس از بحث‌های زیاد با تیم ما، ما به این تصمیم رسیدیم که تاریخ راه‌اندازی دسترسی زودهنگام را به پاییز امسال منتقل کنیم. “دلیل تغییر تاریخ انتشار ساده است: فرآیند پخش تست کار می کند. ما می توانیم به پیشرفت ادامه دهیم.”

فلین همچنین اضافه کرد که با اضافه شدن زمان توسعه، Inflexion پیشرفت‌های زیادی در بازی ایجاد کرده است، از جمله پیشرفت و سرعت، بهبود کیفیت زندگی، و «تلاش‌های مداوم برای ایجاد احساس عرفانی در Realms». و شگفت انگیز است. ”

ویدیوی زیر را تماشا کنید تا در مورد توسعه عنوان Survival و تاثیر آن تاخیر بیشتر بدانید.

بلبلبرای PC در دست توسعه است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید