Nier Replicant نسخه 1.22474487139…. در 19 سپتامبر به PS Plus Extra/Premium عرضه می شود – شایعه


عناوین ماه سپتامبر PlayStation Plus Essential در حال حاضر در دسترس هستند و به نظر می رسد سونی به زودی موارد اضافه شده بعدی به Extra/Premium را اعلام خواهد کرد. به گفته Dealabs leaker billbil، عناوین مختلفی در تاریخ 19 سپتامبر به کاتالوگ بازی ها می آیند.

اینها گزارش شده است NieR Replicant نسخه 1.22474487139….، Star Ocean The Divine Force،13 Sentinel: Aegis Rim، Sniper Ghost Warrior Contracts 2 و باز کردن بسته بندی. برخی از عناوین انحصاری برای PS4 هستند و همچنین می‌توان آن‌ها را از طریق سازگاری به عقب بر روی PS5 بازی کرد، اما مشخص نیست که آیا نسخه‌های PS5 سایر عناوین نیز گنجانده خواهد شد یا خیر.

البته این کل لیست نیست، بلکه سرفصل ها (حداقل سه مورد اول) است، پس انتظار دیگری نداشته باشید. با این وجود، اینها برخی از محصولات محکمی هستند که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته اند. جعبه گشایی، 13 Sentinel: Aegis Rim و Nier Replicant نسخه 1.22474487139….

سونی احتمالاً در روزهای آینده ورود خود را اعلام خواهد کرد، به خصوص که 19 سپتامبر روز سه شنبه است (معمولاً بازنشانی هفتگی فروشگاه پلی استیشن). لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *