“NieR:Automata” در سراسر جهان ارسال و فروش دیجیتال بیش از 8 میلیون نسخه است


Square Enix هفتمین سالگرد پلاتینیوم گیمز را جشن می گیرد نیر اتوماتا حمل و نقل و فروش دیجیتالی بیش از 8 میلیون دستگاه در سراسر جهان را اعلام کرد. اکشن RPG که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت در آوریل 2023 از 7.5 میلیون محموله و دانلود فراتر رفت. این نشان دهنده افزایش 500000 مورد در 10 ماه گذشته است.

نیر اتوماتا این بازی ابتدا بر روی PS4 منتشر شد و سپس برای PC، Xbox One و Nintendo Switch عرضه شد.به عنوان پیگیری برای دراکنگارد، در آینده ای دور اتفاق می افتد که در آن بیگانگان به زمین حمله کرده اند و بقایای بشریت را به ماه می راندند. به عنوان بخشی از YoRHa، اندرویدهای 2B و 9S در یک سورتی بازی برای شکست دادن ماشین‌های ساخته شده توسط بیگانگان شرکت می‌کنند.

از زمان انتشار آن، نیر اتوماتا برای مبارزات، داستان سرایی، شخصیت پردازی و مضامین خود جذابیت جهانی را به خود جلب کرده است. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید. NieR یوسوکه سایتو، تهیه کننده سریال، نوامبر گذشته گفت که این سری ادامه خواهد داشت، اما هیچ بازی جدیدی در حال توسعه نیست. با این حال، این شخصیت در عناوین دیگر ظاهر شده است و 2B نیز اخیراً به آن پیوسته است. Granblue Fantasy Versus: Rising به عنوان یک شخصیت DLC.





نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید