Xbox بعدی ممکن است در سال 2026 منتشر شود – شایعه


اکثر مردم انتظار دارند PS5 و Xbox Series نسل بعدی Xbox نیز در همان سال عرضه شد. با این حال، در مورد دومی، ممکن است برنامه‌ها در داخل شرکت تغییر کرده باشد و گفته می‌شود که این شرکت در حال حاضر در نظر دارد عرضه کنسول بازی نسل بعدی خود را چندین سال به عقب بیاندازد.

این همان چیزی است که جف گراب، روزنامه نگار در قسمت اخیر پادکست خود Games Mess Decides گفت، جایی که او شایعات اخیر مبنی بر عرضه کنسول بعدی Xbox در سال 2026 را به اشتراک گذاشت و آن را “تقریبا تایید شده” خواند. او گفت: “ما می توانیم”، اما اضافه کرد. که هنوز برنامه ها می توانند در داخل تغییر کنند. گراب نشان می‌دهد که در مورد اینکه آیا این کنسول یک نسل جدید ایکس‌باکس کامل خواهد بود یا یک ارتقاء قوی‌تر سخت‌افزار میان‌جنسی فعلی، تردید وجود دارد.

شایعه ای که گراب به آن اشاره می کند از کپلر در توییتر می آید، که قبلاً جزئیات دقیق سخت افزار AMD و همچنین جزئیات مربوط به مشخصات شایعه شده PS5 Pro را فاش کرده بود. من یک داده کاوی هستم. افشاکننده است قبلا ادعا کرد به برخی مناسبت ها ایکس‌باکس بعدی زودتر از انتظارات ۲۰۲۷-۲۰۲۸ عرضه خواهد شد و برنامه‌های مایکروسافت برای نسخه‌ای استوانه‌ای و بدون دیسک از Xbox Series X در اوایل سال جاری به بیرون درز کرد. ممکن است قفسه بندی شده باشد.

جالب اینجاست که در اوایل سال جاری (از شکایت این شرکت با FTC) فاش شد که چشم انداز مایکروسافت برای کنسول بعدی ایکس باکس، «توسعه پلت فرم بازی هیبریدی نسل بعدی است که می تواند از قدرت ترکیبی مشتری و ابر استفاده کند». همچنین ادعا شد که غوطه وری عمیق تر و کلاس کاملاً جدیدی از تجربه بازی را ارائه می دهد. “درباره بیشتر بدانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید