Tomb Raider Definitive Edition

The Next Tomb Raider ‘در مسیر توسعه تمام عیار’ است که اواخر امسال منتشر می شود – شایعات


کریستال داینامیکس در آوریل سال گذشته اعلام کرد که مهاجم مقبرهفرانچایز – اما چه زمانی می‌توانیم انتظار رونمایی رسمی بازی را داشته باشیم؟ طبق گزارش‌ها، این بازی اواخر امسال عرضه می‌شود.

این از افشاگر معروف Miller Ross است که در گزارشی که در Exputer منتشر شد ادعا کرد که توسعه دهنده Crystal Dynamics در حال آماده شدن برای تعطیلی است.انتقام جویان مارولپشتیبانی کامل و تیم کوچک باقی مانده که در حال حاضر آن را مدیریت می کنندمهاجم مقبرهکسب و کار. به گفته راسمهاجم مقبرهاین بازی در حال حاضر “در مسیر توسعه تمام عیار” قرار دارد و رونمایی کامل برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است.

خود کریستال داینامیکس قبلاً به این احتمال اشاره کرده بود و فیل راجرز، مدیرعامل این پروژه در نوامبر گفت که جزئیات جدید این پروژه در سال 2023 به اشتراک گذاشته خواهد شد.

ساخته شده بر روی Unreal Engine 5 بعدیمهاجم مقبرهاین بازی توسط آمازون گیمز منتشر خواهد شد. لیکس ادعا می‌کند که این نسخه بسیار کارآمدتر از لارا کرافت با بازی در نقش شخصیت اصلی خواهد بود که در دنیای مدرنی رخ می‌دهد که توسط یک فاجعه مرموز تکان می‌خورد.نویسنده: Shubhankar Parijat