جزئیات دسترسی اولیه برای بازی بعدی Subnautica در سال 2024 به اشتراک گذاشته خواهد شد


همانطور که قبلا در آگهی استخدام ذکر شده است، زیر دریایی این سریال در واقع در حال توسعه است. این شرکت مادر کرافتن است. زیر دریایی توسعه دهنده Unknown Worlds اخیرا تایید کرد که این استودیو در حال ساخت قسمت سوم از سری بقا است. به دنبال این تایید، Unknown Worlds نیز جزئیات بیشتری را ارائه کرد.

البته، ابتدا، توسعه دهندگان مطمئن شدند که پس از انتشار اولیه: subnautica 3 (یا هر چیزی که در نهایت آن را می نامند) در دسترسی اولیه درست مانند نسخه اصلی در دسترس خواهد بود زیر دریایی و Subnautica: زیر صفر بود. Unknown Worlds همچنین گفته است که قصد دارد تا در سال 2024 اعلامیه های بیشتری در مورد برنامه های انتشار دسترسی زودهنگام خود ارائه دهد، اگرچه هنوز آماده به اشتراک گذاشتن جزئیات در مورد خود بازی نیست.

توسعه‌دهنده نوشت: «ما هنوز برای افشای اطلاعات بیشتر آماده نیستیم، اما لطفاً به نظارت بر این منطقه ادامه دهید. ما در سال 2024 اطلاعات بیشتری در مورد برنامه های دسترسی اولیه خود به اشتراک خواهیم گذاشت.

بعد زیر دریایی این بازی در حال حاضر برای عرضه در نیمه اول سال 2025 هدف گذاری شده است. هنوز هیچ صحبتی در مورد مدت زمان ماندگاری Early Access یا روی کدام پلتفرم‌ها در دسترس نیست.





نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید