Mortal Kombat بعدی شبیه یک ریبوت به نام Mortal Kombat 1 – شایعات است


این احتمال بیشتر و بیشتر به نظر می رسدمورتال کامبتاین بازی به زودی منتشر خواهد شد. WB Games در اوایل سال جاری رسماً تأیید کرد که قسمت بعدی این سری در سال 2023 منتشر خواهد شد و توسعه دهنده NetherRealm Studios نیز اخیراً چند تیزر مرموز منتشر کرده است که به نظر می‌رسد به آن اعلامیه اشاره دارد. با این حال، قبل از آن، ظاهراً برخی جزئیات مهم در مورد بازی به بیرون درز کرده بود.

به گفته افشاگر برجسته توییتر @billbil_kun:مورتال کامبتبازی نامیده می شودمورتال کامبت 1، نشان می دهد که ممکن است راه اندازی مجدد فرنچایز باشد. این مطابق با جدیدترین تیزر بازی است که نشان می دهد ساعت از 11 به 1 می گذرد و زمانی پس از سال 2019 را نشان می دهد.مورتال کامبت 11، ممکن است این مجموعه دوازدهمین قسط شماره گذاری شده را رد کند و به جای آن خط زمانی را بازنشانی کند.

از سوی دیگر لیکر نیز مدعی است کهمورتال کامبت 1این یک عنوان نسلی نیست.نه هنوزعلیرغم حذف نسخه‌های PS4 و Xbox One، روی نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. گفته می شود نسخه استاندارد بازی با قیمت 70 دلار برای PS5 و Xbox Series X/S و به طور معمول 60 دلار در سوییچ به فروش می رسد، اما به نظر می رسد نسخه پرمیوم 110 دلاری و نسخه کلکسیونی 250 دلاری نیز وجود داشته باشد. مورد دوم فقط برای PS5 و Xbox Series X/S برای Xbox Series X/S موجود است.

در مورد زمان معرفی رسمی بازی، به نظر می رسد که این زمان در حال نزدیک شدن است. علاوه بر این که خود استودیو NetherRealm را به اشتراک گذاشته است، این نشت همچنین ادعا می کند که این جنگنده اواخر این ماه معرفی خواهد شد. به طور تصادفی، این همزمان با گزارش هایی است که نشان می دهد PlayStation Showcase در هفته 25 می برگزار می شود.

در همین حال، اطلاعات درز در مورد صلح ساز DC وپسر ها’Homelander می تواند در تولید بعدی ظاهر شودمورتال کامبت 1به عنوان یک شخصیت مهمان بیشتر بدانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید