Monster Hunter بعدی برای Nintendo Switch 2 – Rumor منتشر خواهد شد


گفته می‌شود که نینتندو در طی یک ارائه غیرعلنی در گیمزکام در ماه آگوست، یک نسخه نمایشی فناوری برای سوییچ 2 (یا هر نام دیگری که در نهایت نامش می‌رود) به توسعه‌دهندگان نشان داده است، و اخیراً اطلاعات درز مربوط به این کنسول بسیار مکرر بوده است. رخ می دهد در همچنین شامل برخی از بازی های برنامه ریزی شده برای انتشار برای این سیستم می شود.

یکی از آنها مدعی شد که یکی از آنها ورودی بزرگ بعدی خواهد بود. شکارچی هیولا حق امتیاز. این بازی اخیرا توسط کپکام در ویدیویی به مناسبت بیستمین سالگرد ساخت این سری مورد تیزبینی قرار گرفت. به گفته فیلیپه لیما از نینتندو یونیورسو، که سابقه افشای اطلاعات دقیق در مورد نینتندو در ماه های اخیر را دارد. شکارچی هیولا 6 (یا هر چیزی که کپکام آن را می نامد) همچنین به طور همزمان روی کنسول نسل بعدی نینتندو که گفته می شود در اواخر سال 2024 عرضه می شود، راه اندازی می شود.

“خط اصلی بعدی شکارچی هیولا در سوییچ منتشر خواهد شد [next-gen]بله،» لیما در انجمن Famiboards نوشت.

با این اوصاف دنیای شکارچی هیولا اگرچه کپکام برای نینتندو سوییچ عرضه نشد، اما Capcom تا کنون موفقیت‌های تجاری و انتقادی زیادی داشته است. ظهور شکارچی هیولا، در ابتدا به عنوان یک Switch انحصاری منتشر شد. با توجه به این واقعیت که گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که جانشین سوییچ از گیم‌پلی 4K/60 FPS، DLSS و ردیابی پرتو پشتیبانی می‌کند و می‌تواند تصاویری قابل مقایسه با PS5 و Xbox Series X/S تولید کند. البته کپکام این را می‌خواهد.برای اطمینان از آن شکارچی هیولا این بازی بر روی کنسول های نینتندو نیز عرضه خواهد شد.

لیما نیز اخیرا ادعا کرده است: far cry 7گفته می شود قرار است در پاییز 2025 عرضه شود و نینتندو سوییچ 2 نیز قرار است در همان زمان عرضه شود. در واقع، طبق گفته یکی دیگر از منابع برجسته، می‌توان انتظار داشت که تعدادی از بازی‌های چند پلتفرمی مهم AAA برای جانشین سوییچ معرفی شوند. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید