بازی بعدی مترو ممکن است در Metro Awakening، State of Play – Rumor معرفی شود


نیک بیکر، یکی از بنیانگذاران ایکس باکس Era، عناوین بسیاری را در مورد امکان وضعیت بعدی بازی می سنجید. مترو. ممکن است کاملا بی ضرر به نظر برسد، اما تایید شده است که بازی 4A در حال کار بر روی عنوان جدیدی در سری پسا آخرالزمانی است. چیزی که کمتر آشکار است این است که شایعه شده است که عنوان یک VR است.

همانطور که Kurakasis در توییتر گزارش داد، نام آن: بیداری مترو، این اطلاعیه “به زودی” اعلام خواهد شد. شایعه شده است که وضعیت بعدی بازی 31 ژانویه یا 1 فوریه خواهد بود، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که نمایش داده شود.

4A Games برای اولین بار عنوان تک نفره جدید این سری را برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در سال 2020 معرفی کرد و بعداً تأیید کرد که داستان تحت تأثیر حمله روسیه به اوکراین خواهد بود. Insider Gaming در آگوست 2023 گزارش داد که تست بازی خارجی در سال گذشته “به طور مداوم” ادامه داشته است.

این احتمال وجود دارد که بیداری مترو امسال منتشر خواهد شد و اعلام وضعیت بازی اولین تریلر و پنجره انتشار را فاش کرد. با این حال، اگر عنوان VR باشد، آیا در سری Xbox عرضه خواهد شد اما جزئیات بیشتری مورد نیاز است.

4A Games همچنین گفت که “به طور فعال در حال بررسی مفاهیم چند نفره است که راه های جدیدی برای تجربه دنیای بازی ارائه می دهد.” متروبرنامه‌های آن مشخص نبود، اما «ما در حال کار بر روی ارائه یک تجربه تک‌نفره‌تر و داستان محور هستیم». مترو این دنیایی است که طرفداران ما آن را می شناسند و دوست دارند. ”

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید