مدیر پروژه می‌گوید رهبر تیم توسعه Next Mass Effect یکی از کهنه‌کارهای این سه‌گانه است.


زمان زیادی از دوران شکوه نسخه اصلی می گذرد تاثیر عمده در حالی که طرفداران این سری مثل همیشه قوی و پر سر و صدا هستند، شکی نیست که سهام این سری علمی تخیلی در طول سال ها به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. Mass Effect: Andromeda. با این حال، طرفداران سریال از این واقعیت که توسعه قسمت اصلی بعدی توسط یک کهنه کار انجام می شود که مدت طولانی روی سریال کار کرده است، آرامش خواهند داشت.

مایکل گمبل، مدیر پروژه جدید، در پاسخ به سوالی در مورد همین موضوع، در توییتر پست کرد. تاثیر عمده – تضمین می کند که بسیاری از افراد در نقش های رهبری کلیدی در تیم توسعه، همگی از کهنه سربازان تیم اصلی هستند. تاثیر عمده سه گانه. به طور خاص، تهیه‌کننده اجرایی، کارگردان هنری، کارگردان خلاق و کارگردان بازی، مدت زیادی است که روی این مجموعه کار می‌کنند.

این اولین بار نیست که گزارش های مشابهی منتشر می شود.سریعا بعد از تاثیر عمده گمبل که به طور رسمی در سال 2020 در حال توسعه است، با درک واتس (مدیر هنری فوق الذکر)، برنون هلمز (تهیه کننده اجرایی) و پریش ری (کارگردان خلاق) کار می کند.

در اوایل سال جاری گزارشی منتشر شد که می گفت: تاثیر عمده هنوز در مرحله نمونه اولیه بود. این بازی بر روی Unreal Engine 5 ساخته شده است، اما گفته می شود که جهان باز نیست و ممکن است تا سال 2029 منتشر نشود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید