بازی بعدی Mass Effect هنوز در مرحله پیش تولید است، BioWare بر روی Dragon Age: Dreadwolf تمرکز دارد.


از جانب میدان جنگ استودیو Ridgeline Games برای تک‌نفره Respawn Entertainment خاموش می‌شود جنگ ستارگان FPS لغو شده است و بسیاری از استودیوهای EA تحت تأثیر اخراج گسترده اخیراً اعلام شده از سوی شرکت قرار گرفته اند. با این حال، به نظر می رسد دو پروژه بزرگ BioWare در حال تولید تحت تاثیر قرار نگرفته اند.

IGN در گزارش خود، بر اساس آنچه که آموخته است، موارد زیر را بیان کرد: تاثیر عمده این بازی همچنان در مرحله پیش تولید است، زیرا بازگشت آن در آگوست سال گذشته تایید شد. در حال حاضر، BioWare هنوز در درجه اول بر توسعه موارد زیر متمرکز است: عصر اژدها: Dreadwolf، اطلاعیه ای برای تابستان امسال آماده می شود تا در اواخر سال جاری عرضه شود.

همزمان با اعلام اخراج‌ها، EA اعلام کرد که قصد دارد از توسعه IP مجاز در آینده دور شود و در عوض بر IP داخلی خود تمرکز کند. تاثیر عمده و عصر اژدها اینها دو بزرگ ترین ملک در مجموعه آن هستند، بنابراین اصلاً تعجب آور نیست که توسعه آنها بی تأثیر باشد.

خارج از BioWare، EA با Motive Studio کار می کند. مرد آهنی بازی ها و بازی های کلیف هنجر پلنگ سیاه عنوان هنوز در حال توسعه است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید