life is strange true colors

لیست های شغلی نشان می دهد که زندگی بعدی عجیب است که می تواند در عرشه نه ادامه داشته باشد


از زندگی عجیب است سلطنت فرنچایز در سال گذشته زندگی عجیب است: رنگ های واقعی، و قبل از آن زندگی عجیب است: قبل از طوفان. با توجه به موفقیت انتقادی و تجاری که ناشر اسکوئر انیکس در پشت سری از آن برخوردار است، ما گمان می‌کنیم که قسمت‌های بیشتری در آینده وجود داشته باشد. در واقع، یکی از آنها ممکن است در حال حاضر در دست ساخت باشد.

همانطور که توسط Veryaligaming مشاهده شد، چندین لیست شغلی اخیر (که از آن زمان حذف شده اند) منتشر شده توسط Deck Nine به نظر می رسد قویاً نشان می دهد که استودیو شروع به کار بر روی مزرعه برنج بعدی کرده است. زندگی عجیب است بازی

لیستی از سمت‌های طراح اصلی بیان می‌کرد که Deck Nine در حال افزایش استخدام برای توسعه یک بازی ماجراجویی تک‌نفره AAA معرفی‌نشده بود، اما در جای دیگری از لیست این پروژه به عنوان «عنوان ماجراجویی روایی بعدی» استودیو لقب گرفت. “.

همچنین به «نظام ها و ساختارهای روایی غیرخطی» اشاره شد. زندگی عجیب است بازی جالب اینجاست که در آگهی کار به این بازی اشاره می‌شود که برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل فعلی با استفاده از Unreal Engine ساخته می‌شود. در همین حال، Deck Nine در تبلیغاتی برای سمت انیماتور ارشد این عنوان را “بازی ماجراجویی تک نفره AAA” توصیف کرد.

Deck Nine همچنین در حال حاضر با Telltale Games کار می کند و این دو شرکت در حال کار با یکدیگر در آینده هستند سریال The Expanse: A Telltale.نویسنده: Shubhankar Parijat