Call of Duty بعدی ممکن است در اکتبر از راه برسد – شایعه


طبق گزارش ها، جلسه مجازی تالار شهر برای کارمندان در 6 فوریه قبل از نسخه ویژه امروز پادکست رسمی ایکس باکس برگزار شد که در آن مایکروسافت در مورد چشم انداز خود برای آینده ایکس باکس صحبت می کند. منابعی که با اینورس صحبت کردند، گفتند که فیل اسپنسر، مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ و سارا باند، رئیس ایکس باکس، در این مراسم حضور داشتند و اولی گفت که اگر شخص دیگری مسئولیت را بر عهده بگیرد، خوب خواهد بود. ندای وظیفه قرار است در ماه اکتبر منتشر شود.

در حالی که طبق گزارش ها اسپنسر به “سخت افزار آینده ایکس باکس” اذعان داشت، باند همچنین درباره استراتژی این برند برای وجود چندین دستگاه صحبت کرد و گفت: “هر صفحه ایکس باکس است.” بر اساس این رویکرد چند دستگاهی، این می تواند همان جلسه ای باشد که اسپنسر به کارمندان اطمینان داد که مایکروسافت هیچ برنامه ای برای توقف تولید کنسول های ایکس باکس ندارد.

در مورد بعدی ندای وظیفه، از سال 2022 شایعه شده است و طبق گزارشات، پیگیری Treyarch است. عملیات سیاه سریالی که در زمان جنگ خلیج فارس اتفاق می افتد. گزارش شده است که این داستان به دنبال کشف “روایت ظریف” درگیری و در عین حال تمرکز بر سیا است. منتظر جزئیات بیشتر باشید که ممکن است در ماه های آینده اعلام شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید