به نظر می رسد مدیر کمپین Next Battlefield بازی Ridgeline را ترک کرده است


سلام مارکوس لهتو، یکی از خالقان، در سال 2021 به الکترونیک آرتز پیوست تا استودیوی جدیدی را در سیاتل رهبری کند و روی کمپین‌های داستان محور کار کند. میدان جنگ تولید این مجموعه آغاز شد و سال بعد، استودیو رسماً به عنوان Ridgeline Games معرفی شد و مسئولیت «گسترش فرصت‌ها برای روایت، داستان‌گویی و توسعه شخصیت در بازی‌ها» تایید شد. میدان جنگ سلسله. “

Lehto و EA و میدان جنگ با این حال به نظر می رسد این سریال زودتر از موعد به پایان رسیده است.همانطور که توسط توییتر کاربر @DANNYonPC، Lehto اخیراً همه مراجع را حذف کرده است میدان جنگ از بیو در پروفایل توییتر خود و اندکی بعد. تایید شده او در صفحه فیس بوک خود اعلام کرد که از سمت خود به عنوان معاون و مدیر ارشد بازی Ridgeline Games استعفا داده است.

هیچ خبری از Leto یا Electronic Arts در مورد جدایی ناگهانی او منتشر نشده است، و همچنین هیچ کلمه ای در مورد اینکه (در صورت وجود) چه معنایی برای برنامه های شرکت دارد، منتشر نشده است. میدان جنگ از نظر یک کمپین داستان محور.

روی کار بعدی کار کنید میدان جنگ در حالی که بازی در DICE در دست ساخت است، استودیو Ripple Effect نیز در حال کار بر روی یک بازی جدید است. میدان جنگ شاید تجربه ای که «تکمیل کننده و بر پایه و اساس سریال است». شهریور سال گذشته فاش شد که نیاز به سرعت Developer Criterion Games نیز بار دیگر پشتیبانی توسعه را ارائه کرد. میدان جنگ حق امتیاز.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید