شایعات حاکی از آن است که Astrobot بعدی ظرف 15 روز معرفی خواهد شد.


شایعات مربوط به نمایشگاه پلی استیشن (یا رویداد متمرکز بر پلی استیشن) بلندتر و بلندتر می شود و جزئیاتی در مورد اینکه چه اطلاعیه هایی در این رویداد که قرار است تا پایان ماه جاری برگزار شود، منتشر می شود.البته در چندین گزارش قبلی، جدید ربات اختر بازی‌هایی که قرار است امسال منتشر شوند در این نمایشگاه معرفی خواهند شد و یکی دیگر از افشاگران برجسته نیز اعلام کرده است که به زودی اعلام خواهد شد.

در گزارشی که در Dealabs منتشر شد، افشاگر بیل بیل کان گفت: ربات اختر این بازی به زودی اعلام خواهد شد. گفته می‌شود که این بازی طی 15 روز آینده معرفی می‌شود، هرچند که افشاگر اعلام نکرده است که آیا این بازی در نمایشگاه پلی‌استیشن معرفی خواهد شد یا در جای دیگر.

به گفته billbil-kun، عنوان بازی ساده است ربات اختربر خلاف گذشته ربات اختر با توجه به عنوان، گفته می شود این بازی یک بازی مستقل تمام عیار برای پلی استیشن 5 است و با PS VR2 سازگار نخواهد بود. این افشاکننده همچنین ادعا می کند که بخشی از بازی در یک محیط بیابانی اتفاق می افتد و یکی از شخصیت های جدید معرفی شده رباتی شبیه فنک خواهد بود.

اخیراً، billbil-kun ادعا کرده است که سونی به زودی آپدیت جدیدی را برای شوتر PvP اعلام خواهد کرد. کنکورافشای اطلاعات قبلی نشان می دهد که Konami و Bloober Team تپه خاموش 2 این بازسازی همچنین در رویداد آینده سونی ظاهر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید