تاریخ انتشار بازی New World: Rise of the Angry Earth برای 3 اکتبر تعیین شده است


آمازون گیمز MMORPG را معرفی کرد دنیای جدید اولین توسعه در 3 اکتبر انجام خواهد شد. ظهور زمین خشمگین، قیمت 29.99 دلار خواهد بود. بازیکنانی که می‌خواهند هم‌اکنون وارد بازی شوند، می‌توانند باندلی شامل بازی پایه و الحاقات آینده را با قیمت 69.99 دلار خریداری کنند.تریلر را ببینید شینسکای: ظهور زمین خشمگین زیر.

از ظهور زمین خشمگین پسوند نیز دنیای جدیدفصل سوم تلاش‌های داستانی اصلی بازی را اصلاح می‌کند، PvP جهان باز را تغییر می‌دهد و بهبود کیفیت زندگی مانند حذف Wards، Banes و Expertise را به ارمغان می‌آورد.

این گسترش داستان جدیدی را به ارمغان می آورد که حول خشم زمین خشمگین می چرخد ​​که سرزمین Eternum را ویران می کند. وقتی صحبت از ویژگی های گیم پلی به میان می آید، مانت ها در بازی ظاهر می شوند. ظهور زمین خشمگیندر کنار گزینه‌های پیشرفت بیشتر با سقف سطح جدید 65 و سقف امتیاز دنده 700، بازیکنان همچنین می‌توانند تجهیزاتی از مصنوعات کمیاب جدید، ردیف جدیدی از سلاح‌ها و زره‌ها را پیدا کنند.

از دیگر ویژگی های جدید می توان به یک منطقه جدید به نام Elysian Wilds، یک اکسپدیشن جدید به نام Savage Divide، توانایی های Primal Fury Hearthrun و یک نوع سلاح flail جدید اشاره کرد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *