“دنیای جدید” به PS5 می آید – شایعه


RPG اکشن MMO Games Amazon دنیای جدید ممکن است برای پلی استیشن 5 منتشر شود. در ابتدا در سال 2021 بر روی رایانه های شخصی منتشر شد، اما اکنون به نظر می رسد که قرار است روی کنسول ها نیز منتشر شود که در آینده نزدیک معرفی خواهد شد.

همانطور که اخیراً توسط یکی از کاربران در Reddit کشف شده است، این بازی در بخش “Sponsored” فروشگاه PS5 PlayStation با نام زیر کشف شد: ابدیت دنیای جدید (این نام جزیره ای است که بازی در آن جریان دارد). به نظر می رسد مدت کوتاهی پس از اولین کشف از صفحه اصلی فروشگاه حذف شده است.

جالب اینجاست که دنیای جدید آمازون گیمز که انتظار می‌رود در آینده نزدیک معرفی شود، اخیراً تأیید کرد که در جریان نمایشگاه بازی تابستانی خود که از ساعت 2 بعد از ظهر به وقت محلی آغاز می‌شود، “اعلان هیجان‌انگیزی” درباره MMORPG ارائه خواهد کرد.

آیا به این معنی است دنیای جدید ما هنوز نمی دانیم که برای PS5 معرفی خواهد شد یا خیر، اما با قضاوت از پیشرفت های اخیر، به نظر محتمل است. به احتمال زیاد این بازی برای Xbox Series X/S نیز خواهد آمد. در هر صورت، ما همچنان آخرین اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهیم داد، پس لطفا منتظر آن باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید