New World: Aeternum معرفی شد و در ماه اکتبر برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه می‌شود


پس از سال 2021 موفقیت آمیز، جاده MMORPG آمازون گیمز سخت شده است. دنیای جدیداین شرکت در حال برداشتن گام های اساسی برای بازنگری بازی است. در Summer Game Fest اعلام شد. دنیای جدید: Aeternum این در اصل یک اکشن RPG کاملاً جدید است و تمام محتوای بازی پایه را شامل می شود. ظهور زمین خشمگین بسط و به روز رسانی های دیگر، و همچنین هزاران محتوای جدید.اصلی دنیای جدید ما این IP را در ماه اکتبر برای اولین بار به کنسول ها می آوریم.

دنیای جدید: ابدیت همچنین محتوای جدید زیادی برای بازیکنان موجود اضافه خواهد شد. این شامل یک عرصه عظیم PvP، حملات جدید و چالش برانگیز 10 نفره، آزمایش‌های پایان بازی انفرادی، کهن الگوهای جدید برای شخصیت‌ها، سیستم گفتگوی بهبودیافته، مکانیک‌های پیشرفت جدید و موارد دیگر است.

دنیای جدید: ابدیت این نتیجه سال ها توسعه فشرده است، همراه با ورودی های جامعه ای از بازیکنان پرشور که قبلاً راه را با نسخه اصلی هموار کرده اند. دنیای جدید برای نسخه PC، گوش دادن به بازخورد بازیکن اساس تولید بازی است. دنیای جدید: ابدیت تازه و جذاب دنیای جدید ما تجربه‌ای را ارائه می‌کنیم که بازیکنان می‌توانند با هم در سراسر پلتفرم‌ها از آن لذت ببرند. ”

دنیای جدید: ابدیت این بازی در تاریخ 15 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید