Frontier Development از بازی جدید Jurassic World خبر می دهد که برای انتشار در سال 2026 برنامه ریزی شده است


Frontier Developments مجوزی را با Universal Products and Experiences برای توسعه محصولات جدید اعلام کرد. دنیای ژوراسیک عنوان. این سومین عنوان این استودیو در سری آینده خواهد بود. تکامل جهان ژوراسیک 1 و 2، عنوان مدیریت حول محور ساختن پارک و مراقبت از دایناسورها می چرخد.

انتظار می رود در سال مالی 2026، جایی بین 1 ژوئن 2025 و 31 می 2026 آغاز شود، اما هیچ تاییدی در مورد پلتفرم یا اینکه آیا چنین خواهد بود وجود ندارد. تکامل جهان ژوراسیک 3 (هرچند که سیم کارت مدیریت است). جانی واتس، مدیرعامل Frontier Developments، گفت: دنیای ژوراسیک این بازی همکاری ما با محصولات و تجربیات یونیورسال را در پرفروش‌ترین فرنچایز بازی ما گسترش می‌دهد.

“ما تکامل جهان ژوراسیک فرنچایز بازی مهارت خلاقانه و فنی زیادی را در بازی‌های CMS (شبیه‌سازی مدیریت خلاقانه) و قدرت انتخاب، توسعه، راه‌اندازی و استراتژی رشد ما در این سبک نشان داده است. ما مشتاقانه منتظر ارائه اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های هیجان انگیز خود برای این فرنچایز در آینده هستیم. ”

تکامل جهان ژوراسیک 1 و 2 این شرکت بسیار موفق بوده و رتبه اول و دوم را در درآمد حاصل از دو سال اول در سراسر سبد خود کسب کرده است. همچنین تایید کرد که بازی قبلی که در ژوئن 2018 منتشر شد، پرفروش‌ترین بازی Frontier است.

بررسی ما را در مورد تکامل جهان ژوراسیک و در اینجا افکار من در مورد عاقبت است.جزئیات چاپ سوم دنیای ژوراسیک ممکن است مدتی طول بکشد تا عنوان به‌روزرسانی شود، پس لطفاً منتظر به‌روزرسانی‌های بعدی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید