عکس جدید هیدئو کوجیما ممکن است به وضعیت بازی او در آینده اشاره کند


من اخیراً یک ارائه جدید State of Play دریافت کردم. Final Fantasy 7 Rebirth، Marvel’s Spider-Man 2، و غیره. جالب اینجاست که به نظر می رسد یک ارائه جدید دیگر در گوشه و کنار است.

به تازگی دستیار شخصی هیدئو کوجیما @Kaizerkunun تصویری از کوجیما آپلود کرده است. این یک عکس به ظاهر بی ضرر از او در حال کار بر روی کامپیوتر است، اما به نظر می رسد کاربران در Reddit چیزی را مشاهده کرده اند که به نظر می رسد به دستیار شخصی هیدئو کوجیما اشاره دارد. ارائه آینده “وضعیت بازی”.

از تصاویر مشخص است که کوجیما تریلر را ویرایش کرده است. واقعا اگر روی نام فایل ها در بالای صفحه بزرگنمایی کنید، “State_of_Play” و “trailer_DS2” را مشاهده خواهید کرد. تشخیص آن آسان نیست، بنابراین به هیچ وجه مدرک مشخصی نیست، اما نام فایل مطمئناً به نظر می رسد.

البته از آن زمان مدتی می گذرد اما سرگردانی مرگ 2 منتشر شد، اما از آن زمان دیگر آن را ندیدم. آیا سونی و کوجیما پروداکشنز برای انتشار تریلر جدیدی در مراسم “State of Play” آینده آماده می‌شوند؟ یا احتمال اینکه این بازی دوباره در جوایز بازی در ماه دسامبر ظاهر شود بیشتر است؟ اینطور نیست؟

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید